Zoznámte sa s BWSS a všetkými, čo za tým stoja

BWSS, s.r.o. –  začala svoje pôsobenie ako pokračovanie rodinnej tradície v oblasti výchovy a vzdelávania. Počiatky spoločnosti siahajú do časov dávno minulých a svoje služby úspešne poskytujeme už tretiu generáciu. Našim cieľom je Vaša spokojnosť a preto s nadšením a neustále rozširujeme portfólio poskytovaných činností, aby sme tak vedeli komplexne riešiť Vaše potreby.

Náš tím je zostavený z cieľavedomých mladých ľudí a vo svojej oblasti sme profíkmi. Svoju prácu máme radi, čoho dôkazom je aj poskytovanie efektívnych služieb na profesionálnej úrovni. Neustále sa vzdelávame, a preto nás môžete stretnúť na chodbách vysokoškolských univerzít, odborných seminárov či iných akreditovaných školeniach.

Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá, jeho potreby dôležité a preto si každý náš odberateľ zaslúži individuálny prístup. S našimi zákazníkmi si vytvárame dôverný vzťah. Sme jeden tím, ktorí neustále hľadá nové spôsoby ako svojho zákazníka odbremení od každodenných starostí so zložitou byrokraciou a poskytne mu priestor pre realizáciu svojich nápadov a biznis plánu. Aj preto patrí k významným benefitom nášho tímu úspora času a zníženie administratívneho zaťaženia. Naše hlavy sú často ponorené v zákonoch, čím zabezpečujeme pre našich zákazníkov aktuálnosť všetkých dokumentov a osvedčení podľa platnej legislatívy.

Nebojíme sa nových výziev a sme ochotní vynaložiť všetko úsilie na to, aby sme vyhoveli potrebám našich zákazníkov a predčili ich očakávania. 

Bc. Peter Bakyta

Konateľ spoločnosti BWSS, s.r.o.

0908 718 408

V spoločnosti BWSS, s.r.o. pôsobím ako bezpečnostný technik, revízny technik zdvíhacích zariadení a školiteľ v oblasti výchovy a vzdelávania. Po vyštudovaní managementu a ekonomiky na BIVŠ a niekoľko ročnom pôsobení v oblasti financií sa profesionálne venujem BOZP a vzdelávaniu od roku 2012. Do svojich školení sa snažím vnášať istú dávku humoru, čím si udržiavam pozornosť účastníkov školenia. Stojím nohami pevne na zemi, ale to len do momentu, kedy nevkročím s hokejkou v ruke na ľad. Mám rád, keď sú veci pod kontrolou, preto ich občas sledujem aj zhora - dronom.

Mgr. Lenka Kim

Konateľ spoločnosti BWSS, s.r.o.

0903 235 800

Vyštudovala som marketing na Fakutle masmediálnej komunikácie v Trnave. V súčasnosti študujem právo na Trnavskej Univerzite v Trnave. V spoločnosti sa podieľam najmä na tvorbe marketingovej komunikácie, kde hrá hlavnú rolu vášeň a kreativita, vďaka ktorým sa naša spoločnosť neustále inovuje. Cvičením jógy si udržiavam schopnosť s ľahkosťou prekonávať akékoľvek prekážky :) Svojim humorom a smiechom viem nakaziť celú kanceláriu. Rada si pochutnám na sarkazme, ale nepohrdnem ani kvalitnou kávou.

Ing. Veronika Grosmanová

Bezpečnostný technik, Špecialista požiarnej ochrany

0910 986 919

Vyštudovala som integrovanú bezpečnosť na materialovotechnologickej fakulte v Trnave. Svoju prax bezpečnostného technika som začala vykonávať v podniku zameranom na výrobu munície. V súčasnosti ďalej pracujem ako bezpečnostný technik a špecialista požiarnej ochrany v spoločnosti BWSS, s.r.o, v tíme skvelých odborníkov pre oblasť BOZP. Medzi moje okrajové profesie patrí enviroment a integrovaný systém manažérstva kvality. Svoju profesiu naďalej rozširujem prípravou na autorizovaného bezpečnostného technika. K mojim najväčším záľubám patrí starostlivosť o záhradu, v ktorej sa nachádza niekoľko zaujímavých rastlín. Svoje pestovateľské skúsenosti ďalej odovzdávam aj mojim kolegom. Silu a energiu naberám v pohodlí svojho doma s mojou milovanou rodinou.

Mgr. Peter Ďurík

Bezpečnostný technik

0911 870 909

Vyštudoval som právo na Masarykovej univerzite v Brne a k práci v BWSS som sa dostal postupne cez pozíciu advokátskeho koncipienta a následne firemného právnika v spoločnosti podnikajúcej v obrannom priemysle. Som rád, že môžem byť súčasťou výborného kolektívu BWSS, s.r.o. ako bezpečnostný technik a som presvedčený, že práca v oblasti BOZP má zmysel a je prospešná ako pre zamestnancov, tak aj pre zamestnávateľov. Medzi moje najväčšie záľuby patrí hlavne šport – najmä plávanie a florbal, turistika, no rád si vo voľnom čase prečítam aj dobrú knihu alebo si pozriem zaujímavý film.

Peter Slaziník

Servis VTZ

0910 983 919

Vyštudoval som strojného mechanika na strednej odbornej škole strojárskej a elektrotechnickej. Po skončení štúdia som pracoval ako automechanik so zameraním na úpravu karosérie a mechanickej častí automobilov. Lakýrnicke a zváračské remeslo mi je veľmi blízke. Za posledných sedem rokov som sa výlučne venoval reštaurovaniu veteránov. Mojimi rukami prešlo už niekoľko zberateľských kúskov dovezených spoza veľkej mláky, ktorým som navrátil dávny lesk a slávu. Vďaka spoločnosti BWSS, s.r.o. pracujem naďalej na zvyšovaní svojej kvalifikácie ako revízny technik zdvíhacích zariadení. Svoj voľný čas venujem rybolovu nadrozmerných rýb.

Monika Štúriková

Data protection specialist

0910 984 919

Ukončila som SOŠ podnikania v Trenčíne. Mojou túžbou bolo pracovať v spoločnosti, ktorej bude záležať na vybudovaní hodnôt a najmä na službe ľudom a ich šťastí v práci.  Práve takáto  možnosť sa mi naskytla v spoločnosti BWSS. V tejto spoločnosti pracujem ako Zodpovedná osoba za ochranu osobných údajov. Mám na starosti vypracovávanie projektov na ochranu osobných údajov. Vo svojom voľnom čase sa venujem štúdiu práva na Právnickej fakulte UK. Svojim smiechom viem nakaziť nejedného človeka.

Mgr. Lenka Štúriková

Office manager

0910 989 919

Vyštudovala som Sociálnu prácu na TFTU v Bratislave. Pre spoločnosť BWSS, s.r.o. pracujem ako office manager. Mám na starosti evidenciu školení v systéme, ktorý je špecifický tým, že upozorňuje našich zákazníkov na opakované školenia. Som milovníčkou písaného slova, dobrej kávy a latinských tancov. Som ako plávajúca kačka, na povrchu pokojná, vo vnútri veslujúca o život. Dobré jedlo si vychutnávam, keď sa na mňa nikto nepozerá. Neustále vzdelávanie sa je mojou prioritou.

Boris Trsťan

Revízny technik VTZ

0910 982 919

Študoval som na SOU elektrotechnickom v odbore elektrikár. V spoločnosti BWSS, s.r.o. pracujem ako revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrického. Vykonávam odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení. Mám dlhoročné skúsenosti so silnoprúdovými elektroinštaláciami. Svoje vedomosti a zručnosti neustále obohacujem o nové poznatky. S ľahkosťou opravím akékoľvek poruchy, od kvapkajúceho kohútika, cez nefunkčnú frézu, až po štrajkujúcu bazénovú technológiu. Mimopracovný čas trávim v posilňovni, na motorke alebo na strelnici.

Patrik Daniš

PR manager

0948 919 000

Na strednej aj na výške som študoval strojarinu, ale po štúdiu som zistil, že s ľuďmi je väčšia zábava ako so strojmi. Mám rád prácu s ľuďmi, tak toto isto každý píše do životopisu... u mňa práca s ľuďmi píše môj životopis. Dlho som pôsobil v spoločnosti Nokia, iste si mnohí pamätáte ich slogan „Connectig People“ a ten sa stal aj takým mojím životným poslaním. V práci mi najviac vonia marketing a obchod. Niečo o mne #kreativny #zabavny #marketer #obchodnik # freelancer #doglover #petlover #foodlover #partylover

Mgr. Jana Smahová

Konzultant BOZP

0910 987 919

Na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici som vyštudovala pedagogiku voľného času. Vietor ma však zavial iným smerom a to do oblasti bezpečnostných služieb. Svoju dlhoročnú prax prevádzkovania požiarneho a zabezpečovacieho systému a riešenia krízových situácii uplatňujem v spoločnosť BWSS, s.r.o ako Konzultant BOZP. V budúcnosti chcem rozšíriť svoje portfólio ponúkaných služieb o akreditované kurzy pre pracovníkov SBS. Vždy som sa rada vzdelávala a práca bezpečnostného technika mi umožňuje sa vedomostne a osobnostné posúvať. Som zručná aj v ručných prácach. Keď si potrebujem oddýchnuť, siahnem po vlne a háčiku a háčkujem hračky pre moju dcérku.

Zákonov je veľa a stále sa menia, vyznať sa v nich stojí veľa času. My Vám ho ušetríme


Obrancov Mieru 354/32
Dubnica nad Váhom